Poštovani ,

Zbog velikog interesovanja i brojnih pitanja na tenu Energetska efikasnost organizovali besplatni INFO DAN. Pozivamo vas da prisustvujete predavanju "Energetska efikasnost i optimizacija građevinskih objekata", 20.8.2011.godine od 11-12h u prostorijama Serbian Energy Efficiency Institute-SEEI, Đorđa Stanojevića 12, 11070 Novi Beograd.

Predavanje će održati Branko Zrnić, inženjer arhitekture i građevinarstva, Piza, Italija (University of Pisa,Faculty of Architecture and Civil Engineering,Department of Architecture and Civil Engineering.Graduated with averaged mark 110 with honours (out of maximal 110)), dobitnik nagrade za arhitektonsko rešenje i izvodjenje objekta sa "nula energijom".
Na predavanju će učestvovati predstavnici TÜV, Nemačkog sertifikacionog tela, najvećeg sertifikacionog tela u Evropi.

Molimo sve zainteresovane da se blagovremeno prijave zbog ograničenog broja  učesnika.

Srdačan pozdrav,

Danka Pavlovic, dipl.inz.gradj